evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat
ORAY SOL SABİT
laü

Cumhuriyet için vuruştular

Cumhuriyet için vuruştular
  • 17 Kasım 2019, Pazar 12:04

 

15 Kasım KKTC Cumhuriyet Kupası Müsabakaları, Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

Müsabakalara  Lefkoşa, Gazi Mağusa, Girne  bölgelerinden sporcular katıldılar. Yarışmaları Zehra Karip, Ramadan Gökbilen, Pınar Akarpınar, Ana Tuysuz oluşan hakem heyeti yönettiler.  Müsabakalarda dereceye girenlere ödüllerini Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Gökbilen ve kulüp temsilcileri verdiler.

BAYANLAR MÜSABAKA  SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Ayça Kurşun                  2.Penay Pey                      3.Venüs Söker

2.Kategori:         1.Hatice Alyanak              2.Azra Turan                      3.İlay Kara

3.Kategori:         1.Açelya Ergin                   2.Asiye Öksüz                   3.İrem Şibli

4.Kategori:         1.Özlem Tomak                               2.Ela Kılıç                             3.Tuba Şener    

5.Kategori:         1.Elena Pakhomova       2.Gülnaz Edalı                   3.Hüsniye Uslu

ERKEKLER MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Rahim İkramov             2.Atlas Söker                     3.Abdullah Ekicioğlu

2.Kategori:         1.Utku Sadulla                  2.Emirhan Edalı                3.Bertuğ Demirtaş

3.Kategori:         1.Eren Külahçıoğlu          2.Muret Berk Bucak       3.Mehmet Taha Gidemen

4.Kategori:         1.Koral İnci                         2.Şakir Yağızsoy                               3.Oğulcan Doğan

5.Kategori:         1.Yaman D. Durmaz        2.Sinan Tüfekçi                 3.Ceyhun Çelik

6.Kategori:         1.Arda Akın Altuntaş      2.Kıvanç Çağlin                 3.İlker İnci          

7.Kategori:         1.Nikita Gordeev             2.Halil İ. Kurtoğlu             3.Eray Dağ         

8.Kategori:         1.Kerim Karpuz                2.Tuğra Tığ                         3.Gong Wenbo

9.Kategori:         1.Arda Aslan Öztürk       2.Yunus E. Tomak            3.Semih Türkmen          

10.Kategori:       1.Sezer Er                           2.Samuel Mawuye         3.Kemal Köstü 

11.Kategori:       1.Dmitry Gordeev           2. Şakir Yağızsoy               3.Zeynel Yıldırım             

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık