evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat
ORAY SOL SABİT
laü

Girne'de Taekwondo heyecanı yaşandı

Girne'de Taekwondo heyecanı yaşandı
  • 03 Aralık 2019, Salı 10:48

Raif Denktaş Geleneksel Taekwondo Karate Budo Şampiyonası Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

Müsabakaların hakemliklerini Masterler Öykü Ergin, Ali Uslu, Ramadan Gökbilen, Zehra Karip, Ana Tüysüz yaptılar. Dereceye girenlere ödüllerini Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ve kulüp temsilcileri verdiler

BAYANLAR MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Masal Akarpınar                          2.Özüm Ekmenci             3.Elay Kanioğulları

2.Kategori:         1.Dilaia Borombayeva                   2.Su Ayza Şahin                               3.Venüs Söker

3.Kategori:         1.Penny Pe                                        2.Elif Yüksel                       3.İkbal Ruzimova

4.Kategori:         1.Azra Turan                                     2.Hilal Ülkü Yılmaz           3.Eylem Kaya

5.Kategori:         1.Yağmur Sel                                     2.Fatima Ghaderi            3.Ayşegül Kuday

6.Kategori:         1.Zahra Ghaderi                              2.Asu Yasin                        3.İrem Şibli        

7.Kategori:         1.Hatice Alyanak                             2.Nevin Özmanevra       3.Zeynep Kuday

8.Kategori:         1.Gülnaz Edalı                                   2.Sibel Yemenicioğlu      3.Esma Özbiçer

9.Kategori:         1.Hüsniye Uslu                                 2.Rakibe İnce                    3.Tuba Şener

10.Kategori:       1.Ela Kılıç                                             2.Yeşim Güzel                   3.Gülcan Abdullah

11.Kategori:       1.Saadet Koç                                     2.Suiumkan Bakykızı      3.Didem Yemen

 

ERKEKLER MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Emirhan Edalı                                2.Eriz Kanioğulları            3.Atlas Söker

2.Kategori:         1.Şakir Atınç Yağızsoy                    2.Utku Sadula                   3.Murat Berk Bucak

3.Kategori:         1.Rahim İkramoğlu                         2.Ahmet Yurtman           3.Ezel Saraç       

4.Kategori:         1.Ceyhun Çevik                                               2.Nikolas Robert              3.Meriç Sezen

5.Kategori:         1.Arda Akın Altuntaş                     2.Kıvanç Çağlin                 3.Mehmet Ali Metinser

6.Kategori:         1.Sinan Tüfekçi                                2.Burak Erdoğan              3.Mirsad Toprak

7.Kategori:         1.Yaman Doruk Durmaz                               2.Gökhan Eken                3.Kevin Özaydın

8.Kategori:         1.Sezer Er                                           2.Kemal Köstü                  3.Efe Güleç

9.Kategori:         1.Arda Aslan Öztürk                       2.Kerim Karpuz                3.Şakir Yağızsoy

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık