sultanbeyli escort kartal escort maltepe escort tuzla escort ataşehir escort ümraniye escort pendik escort
ORAY SOL SABİT
laü

Taekwondoda milli takım seçmeleri yapıldı

Taekwondoda milli takım seçmeleri yapıldı
  • 10 Ekim 2019, Perşembe 10:52

Hüsrev Çağın Milli Takım Seçme Müsabakaları Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde  yapıldı. Taekwondo Federasyonunun kurucu üyelerinden Hüsrev Çağın, her yıl yapılan müsabakalarla anılıyor. Şampiyonaya 4 bölgedeki elit sporcular katıldılar.

Sporcular Dr Fazıl Küçük Uluslararası  Şampiyonasında, Bay ve Bayanlar Kategorilerinde, Serbest Müsabaka, Ferdi, Çifler karışık ve Takım Hyong/Pumse/Kata , El ve Ayak Kırışları , Zor hareketler  disiplinlerinde yarışacaklar.

BAYANLAR   MÜSABAKALARI  SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Asu Yasin                                        2.Hatice Alyanak              3.İrem Şibli

2.Kategori:         1.Nehir Seringöz                             2.Derin Erdem                  3.Doğa Çağlin

3.Kategori:         1. Ayça Eda Kurşun                         2.Ecem Sarı                        3.Masal Akarpınar

4.Kategori:         1.Zahra Ghaderi                              2.Ayşegül Kuday              3.Hilal Ü. Yılmaz

5.Kategori:         1.Zeynep Kuday                              2.Fatima Ghaderi            3.Azra Turan

6.Kategori:         1.Özlem Tomak                                               2.Asiye Öksüz                   3.Nevin Özmanevra

7.Kategori:         1.Elena Pakhomova                       2.Açelya Ergin                   3.Ela Kılıç

8.Kategori:         1.Tuğba Aközlüer                            2.Ana Tüysüz                    3.Didem Yener

ERKEKLER  MÜSABAKALARI  SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Sezer Er                                           2.Batur Özler                     3.Taner Kara

2.Kategori:         1.Şakir Yağız                                      2.Hüseyin Yaman            3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:         1.Arda Aslan Öztürk                       2.Kerim Karpuz                3.Mahmut Colayır

4.Kategori:         1.Nikita Gordeev                            2.Yunus E. Tomak            3.Eren Alp Uzun

5.Kategori:         1.Pusat Yıldız                                     2.Muhammed E. Uğur  3.Öymen Özyıldırım

6.Kategori:         1.Samuel Mawuye                         2.Kemal Köstü                  3.Amin Osman

7.Kategori:         1.Tuğra Tığ                                         2.Mertcan Aslantaş        3.Efe Güleç

8.Kategori:         1.Semih Türkmen                           2.Halil İ. Kurtoğlu             3.Emir Levent

9.Kategori:         1.Arda Akın Altuntaş                     2.Kıvanç Çağlin                 3.Ali Berkan Ötegel

10.Kategori:       1.Önder Efe Cüce                           2.Hasan Serdar                 3.Mehmet A. Metinser

11.Kategori:       1.Nazım Efe Hamurcu                   2.Yaman D. Durmaz        3.Egemen E. Uzun

12.Kategori:       1.Utku Sadulla                                  2.Lucas Zorba                    3.Murat Berk

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık